Tuomas Hooli
Toimitusjohtaja
tuomas.hooli@winda.fi
Hannu Haavisto
Maankäytön Asiantuntija
hannu.haavisto@winda.fi
+358 40 502 8853
Marko Reinikainen
Sähkötekninen johtaja
marko.reinikainen@winda.fi
+358 40 060 8147
Tuomas Harjula
Controller
tuomas.harjula@winda.fi
Tuuli Pfeifer
Hankevastaava ja paikkatietoanalyytikko
tuuli.pfeifer@winda.fi
+358 40 822 7673
Ronja Stauffer
Nuorempi projektipäällikkö
ronja.stauffer@winda.fi
+358 40 162 8015
Joonatan Mustonen
Analyytikko
joonatan.mustonen@winda.fi
+358 40 567 8224
Anette Danielsson
Kehityspäällikkö, uusi liiketoiminta
anette.danielsson@winda.fi
Silja Rajala
Hallinnollinen koordinaattori
silja.rajala@winda.fi
+358 40 572 3668
Tiia Krook
Viestintäpäällikkö
tiia.krook@winda.fi
+358 40 836 3790
Edgar Kekkonen
Projektipäällikkö
edgar.kekkonen@winda.fi
+358 40 168 6937
Eero Kilpeläinen
Analyytikko
eero.kilpelainen@winda.fi
+358 40 648 8437
Hannele Konsén
Projektipäällikkö
hannele.konsen@winda.fi
+358 50 307 6265
Joona Koskinen
Analyytikko
joona.koskinen@winda.fi
+358 40 567 8866
Edward Stjernvall
Viestintä- ja markkinointikoordinaattori
edward.stjernvall@winda.fi
+358 40 567 8896
Reetta Huhta
Sisällöntuottaja
reetta.huhta@winda.fi
+358 40 099 7897
Harri Miettinen
Sähkötekninen insinööri
harri.miettinen@winda.fi
+358 40 125 2025
Waltteri Laitila
Harjoittelija
waltteri.laitila@winda.fi
+358 40 500 8060
Johanna Koponen
Harjoittelija
johanna.koponen@winda.fi
+358 40 500 8010
Tatu Penttinen
Projektipäällikkö
tatu.penttinen@winda.fi
+358 50 378 5763
Tuomo Tamminen
Paikallinen Kumppani
raahentuulivoimaconsulting@gmail.com
Matts Urnberg
Kumppani, Aurinkovoima
matts@winda.fi
Seppo Tamminen
Paikallinen Kumppani
raahentuulivoimaconsulting@gmail.com
Mika Vihelä
Paikallinen Kumppani
mika.vihela@gmail.com
Arto Sorsamäki
Paikallinen Kumppani
artsor@kase.fi
Timo Vähäkuopus
Paikallinen Kumppani
timovahakuopus67@gmail.com
Robert Doucha
Hallituksen puheenjohtaja
robert.doucha@winda.fi
Lucie Dofkova
Hallituksen jäsen
lucie.dofkova@winda.fi
Marcus Blomqvist
Hallituksen jäsen
Jari Laine
Kumppani, Aurinkovoima
jari@winda.fi
Aapeli Junkala
Analyytikko
aapeli.junkala@winda.fi
+358 40 706 3840
Marko Säily
Paikallinen Kumppani
raahentuulivoimaconsulting@gmail.com